Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR, vyhlášené MŠMT pro školní rok 2018/2019 v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů.

1. cena s postupem Klavírní trio ( A. Trávníček, P. Koudelka, A. E. Munzarová) ped. vedení E. Jedlička - Gogová Věková kategorie : III Gratulujeme k postupu do ústředního kola !!!!

1. cena s postupem

Baroque kvartett del Camino

Věková kategorie: III.

Natálie Marková, Vojtěch Varvařovský

ped. vedení: M. Škárková

Gratulujeme k postupu do ústředního kola !!!!

44. týden Škola uzavřenaI. Žákovský koncert
Všechny srdečně zveme na I. Žákovský koncert našich žáků.
Talent La Sophia 2019
Gratuluje Barboře Štanclové ze třídy Beáty Blaškové Zádrapové k 1. místu v mezinárodní soutěži.
Po zarostlém chodníčku do Poličky
Všechny srdečně zveme
Gratulace žákům z výtvarného oboru.
Tomáši Daleckému ze třídy Jany Kopuletá.
Nabarvené ptáče
Žáci LDO se zúčastnili natáčení filmu Nabarvené ptáče.
Informace pro žáky hudební teorie ze třídy sl. HejnovéHudební teorie 2019-2020