LES CLÉS D'OR

která se konala poprvé v České republice, v Praze - termín byl stanoven na 27.1.2019.

Jedná se o soutěž s dlouholetou tradicí, koná se všude po světě. Do Prahy přichází proto, že se pan Gérard Gahnassia, který soutěž založil, rozhodl pomoci dětem
z ČR trochu prosadit ve světě a pomoci jim budovat jméno za hranicemi republiky. Děti, které začínaly s jeho soutěží jsou nyní často profesionály v hudební branži,
či vyhrály různé větší soutěže.
Gratulujeme Darje a Alexandrovi Klementovým ke skvělému úspěchu.

IV. Žákovský koncert
Srdečně Vás zveme na IV. Žákovský koncert. 27.2.2019 - koncertní sál ZUŠ, 18.00 hodin
Veřejná přehrávka
Srdečně Vás zveme na veřejnou přehrávku komorních souborů, které nás budou reprezentovat na soutěži MŠMT v komorní hře s převahou dechových a smyčcových nástrojů. 20. 2. 2019 - koncertní sál ZUŠ
Konzervatoř Brno
Gratulujeme Vladimíru Dirdovi ze třídy pana učitele Kopkáše k přijetí na Konzervatoř Brno - hra na kytaru.
LES CLÉS D'OR
Violoncellová soutěž Jana Vychytila 2019
Gratulujeme Lukáši Marečkovi k získání 2. ceny v Mezinárodní soutěži - The 13 th Jan Vychytil International Cello Competition . Soutěž se konala ve dnech 17 -20. ledna 2019 v Praze.
PF 2019
Klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví, mnoho štěstí, pohody, pracovních i osobních úspěchů v roce 2019 přejí zaměstnanci školy.
Manýra ansábl
Dne 4.10.2018 proběho natáčení pro Český rozhlas