LES CLÉS D'OR

která se konala poprvé v České republice, v Praze - termín byl stanoven na 27.1.2019.

Jedná se o soutěž s dlouholetou tradicí, koná se všude po světě. Do Prahy přichází proto, že se pan Gérard Gahnassia, který soutěž založil, rozhodl pomoci dětem
z ČR trochu prosadit ve světě a pomoci jim budovat jméno za hranicemi republiky. Děti, které začínaly s jeho soutěží jsou nyní často profesionály v hudební branži,
či vyhrály různé větší soutěže.
Gratulujeme Darje a Alexandrovi Klementovým ke skvělému úspěchu.

44. týden Škola uzavřenaI. Žákovský koncert
Všechny srdečně zveme na I. Žákovský koncert našich žáků.
Talent La Sophia 2019
Gratuluje Barboře Štanclové ze třídy Beáty Blaškové Zádrapové k 1. místu v mezinárodní soutěži.
Po zarostlém chodníčku do Poličky
Všechny srdečně zveme
Gratulace žákům z výtvarného oboru.
Tomáši Daleckému ze třídy Jany Kopuletá.
Nabarvené ptáče
Žáci LDO se zúčastnili natáčení filmu Nabarvené ptáče.
Informace pro žáky hudební teorie ze třídy sl. HejnovéHudební teorie 2019-2020