Vernisáž akce ART DESIGN FASHION DAYS

„Slavnostní otevření nového vzdělávacího prostoru DESIGNLAB, nové návštěvnické zázemí a robotickou kavárnu. Součástí programu byl také exkluzivní módní happening modelů, které vznikly na workshopu pod vedením Liběny Rochové.“ Naši studenti byli mezi pozvanými a moc si to užili.

ROZVRH HODIN VÝTVARNÉHO OBORU NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

I.Žákovský koncert
Srdečně zveme všechny příznivce na I. Žákovský koncert naší školy dne 19. 10. 2022 v 18. 00 hodin, koncertní sál školy.
Rozvrh hudební teorie na školní rok 2022/2023 aHrajte na ně husličky
ROZVRH HODIN VÝTVARNÉHO OBORU NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023