Gratulujeme Heleně Mensové

MENART 25. 5. 2021 PRAŽSKÉ JARO Kostel Šimona a Judy, ve 20.00 hodin

Gratulujeme Heleně Mensové ze třídy paní učitelky Beáty Blaškové Zádrapové, která bude dne 25. 5. 2021 reprezentovat naši školu v kostele Šimona a Judy ve 20.00 hodin. Jedná se o koncert v rámci mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro.

Tento koncert bude i streamován.

I.Žákovský koncert
Srdečně zveme všechny příznivce na I. Žákovský koncert naší školy dne 19. 10. 2022 v 18. 00 hodin, koncertní sál školy.
Rozvrh hudební teorie na školní rok 2022/2023 aHrajte na ně husličky
ROZVRH HODIN VÝTVARNÉHO OBORU NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023