Ústřední kolo soutěže žáků ZUŠ ČR vyhlášené MŠMT ve hře na lidové nástroje, souborová a komorní hra lidových nástrojů se konalo 26. května v Mikulově.

Ve hře na cimbál - žáci ze třídy pana učitele Dalibora Štrunce:

Jan Dojčán - Absolutní vítěz všech kategirií

Jan Dojčán 1. místo
Alexandra Pokorná 1. místo
Barbora Pokorná 1. místo
Barbora Pokorná - cena poroty za mimořádnou interpretaci skladby Sándora Balasse
Karolína Jurečková 1. místo

Cimbálové duo Pokorná Alexandra a Pokorná Barbora
1. místo

Všem ze srdce gratulujeme !!!

I.Žákovský koncert
Srdečně zveme všechny příznivce na I. Žákovský koncert naší školy dne 19. 10. 2022 v 18. 00 hodin, koncertní sál školy.
Rozvrh hudební teorie na školní rok 2022/2023 aHrajte na ně husličky
ROZVRH HODIN VÝTVARNÉHO OBORU NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023