Gratulujeme žákovi Benovi Levíčkovi -ze třídy paní učitelky Graffové, který vystupoval na letošním koncertě pro Světlušku s Pavlem Šporclem , v Pražské křižovatce přenášeném ČT.

Adventní koncert školy
Srdečně všechny zveme na Adventní koncert žáků naší školy. Prodej vstupenek proběhne na místě . Jednotné vstupné 150 Kč.
II. Žákovský koncert
Srdečně zveme všechny naše příznivce na II. Žákovský koncert našich žáků.
Gratulujeme Veronice Polachové z literárně dramatického oboru k natáčení Terčiného zvířecího světa.
MenArt
stipendijní akademie uměleckého vzdělávání Dne 19. 11. 2022 proběhl hudební seminář s Radkou Fišarovou a Pavlem Borským. Za naši školu se zúčastnili paní učitelka Kseniya Suprunovich se žáky - Tomáš Jiřík, Sára Krejčířová a Eva-Mária Tesařová.
Pěvecká soutěž Lyra 2022
14. 11. 2022 KIDS DAY Vystoupení naší Cimbálové muziky pod vedením Kateřiny Kovaříkové při příležitosti představení kultury jednotlivých států EU. Vídeň - Vienna Business School
Folklórní koncert
Dne 13. 11. 2022 v 15.00 hodin, v divadle Reduta vystoupí naše žačky Alexandra Pokorná a Barbora Pokorná ze třídy pana učitele Dalibora Štrunce na Foklórním koncertě.
16. Světový cimbálový kongres
Dne 28. 10. 2022 Barbora Pokorná, Alexandra Pokorná a Jan Dojčán ze třídy pana učitele Dalibora Štrunce vystoupily na 16. Světovém cimbálovém kongrese, který se konal ve Velkém Meziříčí.
7. 11. 2022 Vystoupí naše Cimbálová muzika pod vedením Kateřiny Kovaříkové na Mezinárodním setkání akademiků u příležitosti předsednictví ČR v radě EU.
X. ročník Mezinárodní houslové soutěže PhDr. Josefa Micky 2022.
Gratulujeme žákům ze třídy pana učitele Kovaříka : 1. kategorie Langášek Vít 2. cena , 3. kategorie Lanášek Vintíř 2. cena
Veronice Polachové k natáčení Terčiného zvířecího světa.
Hrajte na ně husličky