žákům z literárně dramatického oboru.

Gratujeme Kateřině Sedláčkové z LDO  k postupu do třetího kola konkurzu Tajemství pana M. Detektivní seriál natáčí Česká televize.

Premiéra seriálu v České televizi proběhne v roce 2022 a to na počest narození Gregora Johanna Mendela

Marie Terezie.

Gratulujeme žákům LDO Honzovi Jagelskému, Krištofovi Kováčovi, Kateřině Sedláčkové, Veronice Vinklárkové k natáčení seriálu Marie Terezie. Seriál natáčí České Televize.

Žáci z LDO Valentýna Volejníková, Bruno Worgotter, Natálie Paurová, Markéta Kolářová, Jošt Doležal, Luka Budík, Dominik Jírek, Dan Bartl, Sabina Horáková natáčí seriál TBH. Seriál natáčí Česká televize a odehrává se na střední škole, sleduje osudy teenegerů.

I.Žákovský koncert
Srdečně zveme všechny příznivce na I. Žákovský koncert naší školy dne 19. 10. 2022 v 18. 00 hodin, koncertní sál školy.
Rozvrh hudební teorie na školní rok 2022/2023 aHrajte na ně husličky
ROZVRH HODIN VÝTVARNÉHO OBORU NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023