Informace pro žáky hudební teorie ze třídy sl. Hejnové

Vážení rodiče a milí žáci,

do hudební teorie si prosím obstarejte pracovní sešit od Martina Vozara pro ročník, který budete navštěvovat. Prodává ho např. Knihkupectví Barvič – Novotný. Dále si pořiďte notový sešit a karty formátu A6 nebo A5 v deskách.

Studenti 6. a 7. ročníků by měli mít notový sešit a sešit v kroužkové vazbě (s možností přehazování listů).

Těším se na Vás

Veronika Hejnová

Nabarvené ptáče
Žáci LDO se zúčastnili natáčení filmu Nabarvené ptáče.
Informace pro žáky hudební teorie ze třídy sl. HejnovéHudební teorie 2019-2020