Informace pro žáky hudební teorie ze třídy sl. Hejnové

Vážení rodiče a milí žáci,

do hudební teorie si prosím obstarejte pracovní sešit od Martina Vozara pro ročník, který budete navštěvovat. Prodává ho např. Knihkupectví Barvič – Novotný. Dále si pořiďte notový sešit a karty formátu A6 nebo A5 v deskách.

Studenti 6. a 7. ročníků by měli mít notový sešit a sešit v kroužkové vazbě (s možností přehazování listů).

Těším se na Vás

Veronika Hejnová

Ředitelské volno
2.12.2019 ředitelské volno z důvodu konání Adventního koncertu
Ředitelské volno
2.12.2019 ředitelské volno z důvodu konání Adventního koncertu
Adventní koncert
2.12.2019 v 18.00 hodin Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 7, Brno
II. Žákovský koncert
Všechny srdečně zveme na II. Žákovský koncert, který se koná dne 27.11.2019 v 18.00 hodin, koncertní sál školy.
Amadeus 2019
Velikánská gratulace Alexandrovi Klementovi ze třídy paní učitelky Ireny Marečkové k uděleným cenám:
Terčin zvířecí svět
Gratulujeme Jáchymovi Zadražilovi, Danielovi Bartlovi z LDO k natáčení pořadu České televize, Terčin zvířecí svět.
Sanremo Junior ČR
Gratulujeme Markétě Kolářové ze třídy paní učitelky Ksenyi Suprunovich.
Talent La Sophia 2019
Gratuluje Barboře Štanclové ze třídy Beáty Blaškové Zádrapové k 1. místu v mezinárodní soutěži.
Gratulace žákům z výtvarného oboru.
Tomáši Daleckému ze třídy Jany Kopuletá.
Nabarvené ptáče
Žáci LDO se zúčastnili natáčení filmu Nabarvené ptáče.
Informace pro žáky hudební teorie ze třídy sl. HejnovéHudební teorie 2019-2020