ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA, Brno, Smetanova 8
Profilová fotka oborůProfilová fotka oborůProfilová fotka oborůProfilová fotka oborůProfilová fotka oborůProfilová fotka oborůProfilová fotka oborůProfilová fotka oborůProfilová fotka oborůProfilová fotka oborůProfilová fotka oborůProfilová fotka oborů logo školy
 

Klavírní duo

Klavírní duo reprezentovalo naši školu

 Teprve desetileté žákyně Zuzana Buchtová a Alžběta Šmýdová (ze třídy p. uč. Kavanové) tvoří již stabilní klavírní duo, které v minulosti účinkovalo na významnějších pódiích. Na konci dubna 2022 klavíristky reprezentovaly naši školu na koncertě na Brněnské Konzervatoři, jako nejmladší dvojice se zúčastnily mezinárodního festivalu pro klavírní dua v Jeseníku, kde vystupovaly na slavnostním závěrečném koncertě a 13. 5. 2022 dívky získaly 3. cenu na celostátní soutěži Dvořákův Lipník. Blahopřejeme!

 

 

 

 

AKTUÁLNĚ
I.Žákovský koncert
Srdečně zveme všechny příznivce na I. Žákovský koncert naší školy dne 19. 10. 2022 v 18. 00 hodin, koncertní sál školy.
Gratulujeme !!!
Adéla Tomandlová z literárně dramatického oboru vyhrála konkurz na roli Katie v divadle Reduta, v představení Velmi, velmi, velmi temný příběh.
Schránka důvěryGratulujeme !!!
Petr Horký z literárně dramatického oboru získal roli v Městském divadle a to v muzikálu Matylda.
Rozvrh hudební teorie na školní rok 2022/2023 aHrajte na ně husličky
Přehlídka dětských cimbálových muzik, sobota 10. 9. 2022, 13.00 hod., Slovácká búda
Výstava prací žáků výtvarného oboru v ZOO Brno.
Celé léto bude probíhat výstava v Tropickém království.
ROZVRH HODIN VÝTVARNÉHO OBORU NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023
ROZVRH HODIN VÝTVARNÉHO OBORU NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023