Klavírní duo

Klavírní duo reprezentovalo naši školu

Teprve desetileté žákyně Zuzana Buchtová a Alžběta Šmýdová (ze třídy p. uč. Kavanové) tvoří již stabilní klavírní duo, které v minulosti účinkovalo na významnějších pódiích. Na konci dubna 2022 klavíristky reprezentovaly naši školu na koncertě na Brněnské Konzervatoři, jako nejmladší dvojice se zúčastnily mezinárodního festivalu pro klavírní dua v Jeseníku, kde vystupovaly na slavnostním závěrečném koncertě a 13. 5. 2022 dívky získaly 3. cenu na celostátní soutěži Dvořákův Lipník. Blahopřejeme!

I.Žákovský koncert
Srdečně zveme všechny příznivce na I. Žákovský koncert naší školy dne 19. 10. 2022 v 18. 00 hodin, koncertní sál školy.
Rozvrh hudební teorie na školní rok 2022/2023 aHrajte na ně husličky
ROZVRH HODIN VÝTVARNÉHO OBORU NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023