III. Žákovský koncert
18.12.2019, koncertní sál ZUŠ, 18.00 hodin
Varhanní koncert
Varhanní koncert, 16.12.2019, 19.00 hod., kostel Nejsvětějšího srdce páně v Brně _ Husovicích. Představí se žáci varhanního a pěveckého oddělení.
Brněnské Vánoce
16.12.2019, Náměstí Svobody, 16.00 hodin. Vystoupí žáci tanečního oddělení a pěveckého oddělení.
Koncert na Špilberku
10.12.2019, Královská kaple - Špilberk, 18.00 hodin
Střípky Jaroslava Juráška 2019
Gratulujeme k 1. místu na soutěžní přehlídce Střípky Jaroslava Juráška 2019 - Velká cimbálová muzika ZUŠ Smetanova pod pedagogickým vedením Kateřiny Kovaříkové.
Magický klavír v proměnách času
VIII. Mezinárodní opavský klavírní festival Gratulujeme žákům ze třídy paní učitelky Kavanové.
Gratulujeme Jarkovi Jasinkovi z naší dramky k natáčení Terčiného zvířecího světa. Česká televize, díl 20.11. 2019.
Amadeus 2019
Velikánská gratulace Alexandrovi Klementovi ze třídy paní učitelky Ireny Marečkové k uděleným cenám:
Terčin zvířecí svět
Gratulujeme Jáchymovi Zadražilovi, Danielovi Bartlovi z LDO k natáčení pořadu České televize, Terčin zvířecí svět.
Sanremo Junior ČR
Gratulujeme Markétě Kolářové ze třídy paní učitelky Ksenyi Suprunovich.
Talent La Sophia 2019
Gratuluje Barboře Štanclové ze třídy Beáty Blaškové Zádrapové k 1. místu v mezinárodní soutěži.
Gratulace žákům z výtvarného oboru.
Tomáši Daleckému ze třídy Jany Kopuletá.
Nabarvené ptáče
Žáci LDO se zúčastnili natáčení filmu Nabarvené ptáče.