Violoncellová soutěž Jana Vychytila 2019

Gratulujeme Lukáši Marečkovi k získání 2. ceny v Mezinárodní soutěži - The 13 th Jan Vychytil International Cello Competition . Soutěž se konala ve dnech 17 -20. ledna 2019 v Praze.

44. týden Škola uzavřenaI. Žákovský koncert
Všechny srdečně zveme na I. Žákovský koncert našich žáků.
Talent La Sophia 2019
Gratuluje Barboře Štanclové ze třídy Beáty Blaškové Zádrapové k 1. místu v mezinárodní soutěži.
Po zarostlém chodníčku do Poličky
Všechny srdečně zveme
Gratulace žákům z výtvarného oboru.
Tomáši Daleckému ze třídy Jany Kopuletá.
Nabarvené ptáče
Žáci LDO se zúčastnili natáčení filmu Nabarvené ptáče.
Informace pro žáky hudební teorie ze třídy sl. HejnovéHudební teorie 2019-2020