Hra na trombon - pozoun
Nově otevřený obor.
Zápis nových žáků
Přijímací řízení prodlouženo do 14.6.2019. Zájemce budeme informovat o termínech zápisu.
Hledáme paní na úklid
HLEDÁME PANÍ NA ÚKLID. VÍCE INFORMACÍ NA ŘEDITELSTVÍ ŠKOLY.
ZUŠ OPEN 2019
Všechny srdečně zveme na ZUŠ OPEN 2019. Naši školu budou reprezentovat žáci ze třídy Jany Kopulety - muzikálový zpěv.
MOZARTOVY DĚTI 2019
VŠECHNY SRDEČNĚ ZVEME NA Májový benefiční koncert "Nejcennější dar"
VII. Žákovský koncert
Všechny srdečně zveme.
Zápis nových žáků
pro školní rok 2019/2020
Mimořádný úspěch 1.cena v Ústředním kole soutěže žáků ZUŠ ČR vyhlášené MŠMT v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů. Ped. vedení : Ema Jedlička Gogová GRATULUJEME !!!!
Májový kytarový podvečer
Všechny srdečně zveme.
Ředitelské volno
9. a 10.5. 2019 je ředitelské volno. Škola bude uzavřena.
Absolventský koncert
POZOR ZMĚNA - KONCERT ZAČÍNÁ V 15.30 HOD. Všechny srdečně zveme.
Mládí a Bohuslav Martinů
celostátní přehlídka 23. -26.4. 2019
Gratulujeme Melanii Mařanové z Literárně dramatického oboru k natáčení Terčiného zvířecího světa, seriálu České televize.
Gratulujeme Valentýně Volejníkové z Literárně dramatického oboru k získání role Katky, dcery Ondřeje Vetchého, v seriálu Pecháčci České televize.
25. ročník Heranovy violoncellové soutěže 2019
Město Ústí nad Orlicí a Nadační fond Mistra Jaroslava Kociana udělují diplom Lukášovi Marečkoví 2. místo v III. kategorii GRATULUJEME !!!
Srdečně Vás zveme na Koncert z díla Leoše Janáčka.
11.4.2019, Koncertní sál ZUŠ 17:00
PRO BOHEMIA OSTRAVA 2019
Janáčkova konzervatoř v Ostravě pořádala ve dnech 4. - 7.dubna 2019 PRO BOHEMIA - 17. ročník mezinárodní interpretační soutěže. Lukáš Mareček 2. cena v 2. kategorii violoncello Běla Jahodová 3. cena v 0. kategorii klavír GRATULUJEME !!!
Gratulujeme dětem z naší dramky :
Sáře Caine Petrovi Ada Valentýně Volejníkové Adamu Beranovi Anně Krejčířové k postupu do druhého kola seriálu s Ondřejem Vetchým. Přejeme jim hodně štěstí !!!
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ MŠMT ČR pro školní rok 2018/2019 v komorní hře s převahou dechových nástrojů.
1. cena s postupem /ne/ flusteto ( M. Pirochtová, O. Nedorost, K. Kleiblová, E. Hubatková) ped. vedení M. Škárková Věková kategorie : IV Gratulujeme k postupu do ústředního kola !!!!!!
Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR, vyhlášené MŠMT pro školní rok 2018/2019 v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů.
1. cena s postupem Klavírní trio ( A. Trávníček, P. Koudelka, A. E. Munzarová) ped. vedení E. Jedlička - Gogová Věková kategorie : III Gratulujeme k postupu do ústředního kola !!!!
3. ročník celostátní klavírní přehlídky Pianoforte per tutti aneb klavír pro všechny ZUŠ Příbor 28. -29. března 2019
Gratulujeme Davidovi Juráskovi k zlatému pásmu v 2. kategorii (ze třídy sl. Julínkové), Alexandru Klementovi k zlatému pásmu ve 3. kategorii + zvláštní ocenění poroty za interpretaci skladby (ze třídy pí. Marečkové) Anastazii Zoubkové k bronzovému pásmu v 2. kategorii, Alžbětě Šmýdové a Zuzaně Buchtové k stříbrnému pásmu v 1. kategorii v čtyřruční hře ( ze třídy pí. Kavanové).
VII. ročník Mezinárodní houslové soutěže PhDr. Josefa Micky 2019
VII. ročník Mezinárodní houslové soutěže PhDr. Josefa Micky 2019 Gratulujeme Vintířovi Langáškovi k 2. ceně, v druhé kategorii, ze třídy pana učitele Dušana Kovaříka
Tomáš Dalecký ze třídy J. Kopulety bude hrát hlavní roli Romea v připravované inscenaci Romeo a Julie v MDB. Gratulujeme
Okresní kolo ZUŠ MŠMT v komorní hře s převahou dechových nástrojů
Gratulujeme k 2. ceně Royal Princess Quartet (N. Marková, V. Pilerová, K. Halámková, R. Kubíčková)
Okresní kolo ZUŠ MŠMT v komorní hře s převahou dechových nástrojů
Gratulujeme 1. ceně s postupem ne/flusteto/ (M. Pirochtová, O. Nedorost, K. Kleiblová, E. Hubatková)
Gratulujeme Míšovi Šamalíkovi ze třídy slečny Ševelové k natáčení Terčiného zvířecího světa. ČESKÁ TELEVIZE,dil 20.2.2019
Institut Gustava Mahlera Praha
Institut Gustava Mahlera Praha uděluje Lukáši Marečkovi 1. cenu v III. kategorii Violoncellové soutěže o Cenu Gustava Mahlera 2019. Gratulujeme
Konzervatoř Brno
Gratulujeme Vladimíru Dirdovi ze třídy pana učitele Kopkáše k přijetí na Konzervatoř Brno - hra na kytaru.
LES CLÉS D'OR
která se konala poprvé v České republice, v Praze - termín byl stanoven na 27.1.2019.
Violoncellová soutěž Jana Vychytila 2019
Gratulujeme Lukáši Marečkovi k získání 2. ceny v Mezinárodní soutěži - The 13 th Jan Vychytil International Cello Competition . Soutěž se konala ve dnech 17 -20. ledna 2019 v Praze.
Manýra ansábl
Dne 4.10.2018 proběho natáčení pro Český rozhlas