Ředitelské volno

9. a 10.5. 2019 je ředitelské volno. Škola bude uzavřena.
Hra na trombon - pozoun
Nově otevřený obor.
Žákovský koncert
19.6.2019 koncertní sál školy, 18.00 hodin Všechny srdečně zveme !!!
Varhanní koncert
17.6.2019 Kostel Nejsvětějšího srdce Páně 19.00 hod, Husovice
Zápis nových žáků
Přijímací řízení prodlouženo do 14.6.2019. Zájemce budeme informovat o termínech zápisu.
ZUŠ OPEN 2019
Naši školu reprezentovali žáci ze třídy Jany Kopuleté.
Hledáme paní na úklid
HLEDÁME PANÍ NA ÚKLID. VÍCE INFORMACÍ NA ŘEDITELSTVÍ ŠKOLY.
ZUŠ OPEN 2019
Všechny srdečně zveme na ZUŠ OPEN 2019. Naši školu budou reprezentovat žáci ze třídy Jany Kopulety - muzikálový zpěv.
Zápis nových žáků
pro školní rok 2019/2020
Ředitelské volno
9. a 10.5. 2019 je ředitelské volno. Škola bude uzavřena.
Mládí a Bohuslav Martinů
celostátní přehlídka 23. -26.4. 2019
Gratulujeme Melanii Mařanové z Literárně dramatického oboru k natáčení Terčiného zvířecího světa, seriálu České televize.
Gratulujeme Valentýně Volejníkové z Literárně dramatického oboru k získání role Katky, dcery Ondřeje Vetchého, v seriálu Pecháčci České televize.
25. ročník Heranovy violoncellové soutěže 2019
Město Ústí nad Orlicí a Nadační fond Mistra Jaroslava Kociana udělují diplom Lukášovi Marečkoví 2. místo v III. kategorii GRATULUJEME !!!
PRO BOHEMIA OSTRAVA 2019
Janáčkova konzervatoř v Ostravě pořádala ve dnech 4. - 7.dubna 2019 PRO BOHEMIA - 17. ročník mezinárodní interpretační soutěže. Lukáš Mareček 2. cena v 2. kategorii violoncello Běla Jahodová 3. cena v 0. kategorii klavír GRATULUJEME !!!