Mládí a B. Martinů

Miroslav Zicha
  Ema Jedlička - Gogova

Novoroční koncert
Srdečně Vás zveme na Novoroční koncert našich žáků, který se uskuteční dne 26.1.2022 v 17.00 hodin a to v koncertním sále Konzervatoře Brno. Vstupné na místě 150 Kč - dospělý. Děti a mládež zdarma.
Gratulujeme Alexandře Pokorné k úspěchu v soutěži Zlatý oříšek.Velká cimbálová muzika
V Radiu Proglas jsme v rámci první frekvence připravovaného CD Velké cimbálové muziky ZUŠ Smetanova natočili Šarišské tance, Myjavský tanec a píseň Rosička na trávu sedá, vše pod vedením zvukového mistra Pavla Kunčara a hudební režie Kateřiny Kovaříkové a Dušana Kovaříka.
Naši pedagogové
Že na naší škole učí samí profesionálové - to už se ví a jsme na to dostatečně pyšní a hrdí. Ukázka tvorby našich mladých kolegů - gratulujeme k výkonům.
Mezinárodní Mozartovská soutěž pro mladé klavíristy do 15- ti let.
International Yong Talent Festival
Gratulujeme !!!!
Přijímáme žáky do tanečního oboru od 5-ti let.
Přijímáme i žáky starší do vyšších ročníků s pohybovou průpravou.
Františkovi Vlasákovi ze třídy slečny učitelky Kristýny Vrbovské k získání čestného uznání v pěvecké soutěži Karlovarský skřivánek - celostátní kolo.
Radkovi Topolanskému z třídy Sáry Medkové k přijetí na konzervatoř v Brně v oboru skladba. Talentové zkoušky vykonal s plným počtem bodů -byli jen 2 takoví studenti.
Tetiiane Sarapine k přijetí na Taneční konzervatoř Brno.
Martině Pirochtové ze třídy paní učitelky M. Škárkové k přijetí na Konzervatoř Brno - hra na příčnou flétnu.
Gratulujeme k přijetí na Konzervatoř Brno
Dominice Damborské ze třídy B. Blaškové Zádrapové - hudebně dramatický obor.
Vernisáž k výstavě zahájila naše žačka Barbora Štanclová ze třídy paní učitelky B. Blaškové Zádrapové. Přesně 10. června uplyne 180 let od pořízení nejstarší dochované reportážní fotografie – daguerrotypie Bedřicha Franze. Blíží se velká událost! Světový unikát bude už brzy představen na Špilberku. Citlivost tohoto historického snímku jej nedovoluje dlouhodobě vystavit. K vidění proto bude v hranolové věži pouhé tři dny, poté ji nahradí novodobá daguerrotypie pořízená ze stejného místa jako v roce 1841. Snímek průvodu slavnosti Božího těla na Zelném trhu vlastní ve svých sbírkách Muzeum města Brna a vystaví ho vůbec poprvé. Nenechte si ujít tento výjimečný okamžik! Od 11. do 13. června 2021
Koncert Společného orchestru žáků základních uměleckých škol a hráčů České filharmonie.Gratulujeme
Anně Varvařovské k zlatému pásmu v 0. kategorii ve hře na klavír. Pianoforte per tutti
Gratulujeme Kateřině Sedláčkové z literárně dramatického oboru k získání role v seriálu České televize Tajemství pana M. Konkurzu se zúčastnilo 7000 dětí.
Hodiny výuky hudební teorie a přípravných hudebních dovedností na školní rok 2021/2022Gratulujeme
Gratulujeme Tatianě Sarapine ze třídy paní učitelky Evy Muller k přijetí na Taneční konzervatoř Brno.
Cimbalfest 21
14. Mezinárodní festival cimbálu Valašské Meziříčí, interpretační soutěž.
Gratulujeme Heleně Mensové
MENART 25. 5. 2021 PRAŽSKÉ JARO Kostel Šimona a Judy, ve 20.00 hodin
Pianoforte per tutti
Gratulujeme Aniččce Vavrvařovské ze třídy paní učitelky Marečkové k 1. ceně v nejmladší kategorii soutěže.
žákům z literárně dramatického oboru.
Heranova violoncellová soutěž
Gratulujeme Lukášovi Marečkovi k úžasnému výkonu a výsledku.
ZUŠ Open
Markétě Kolářové ze třídy paní učitelky Ševelové
Lukášovi Marečkovi k získání druhé ceny v mezinárodní soutěži.
Magdaleně Bártkové ze třídy paní učitelky Evy Julínkové
Smyčcové oddělení
Konkurzy a kamerové zkoušky
Ve dnech 5. - 15. ledna 2021 se konaly talentové zkoušky na SŠUD Husova v Brně.
Gratulujeme žákovi Benovi Levíčkovi -ze třídy paní učitelky Graffové, který vystupoval na letošním koncertě pro Světlušku s Pavlem Šporclem , v Pražské křižovatce přenášeném ČT.